Jóga
v Krkonoších

Schedule
Tour Map
Reviews

Jóga
v Krkonoších

Oblíbený jógový pobyt v Krkonoších opět v nabídce!

cena zájezdu: 5.750 Kč
instruktoři: Veronika Ševčíková, Tereza Olivová
doprava: vlastní doprava
země: Česká republika
surfové vybavení: v ceně pobytu
ubytování: dvoulůžkové pokoje
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: wellness, pěší turistika

Dostupné termíny

IN WAVES WE TRUST

Už potřetí vás zveme na velmi intenzivní jógový pobyt na českých horách, který jsme připravili spolu s lektorkou jógy Veronikou Ševčíkovou. Zdokonalíte si během nich svou jógovou praxi a zkrátka nepřijdou ani ti, kdo chtějí podpořit a rozvíjet své surfové dovednosti. Těšíme se na vás!


INSTRUKTOŘI, LEKTOŘI A HOSTÉ

Pobytem vás budou provázet členové naší crew. Potkáte se s mistryní ČR a SR v surfování Terezou Olivovou a s naší báječnou Martinou Špíškovou, která se postará o hladký a ničím nerušený průběh pobytu. Vaše tělo i mysl pak svěříte do rukou naší nejmilejší a skvělé lektorky Veroniky Ševčíkové.


EXPRES SURF JÓGA V KRKONOŠÍCH

Třídenní pobyt v Erlebachově boudě nad Špindlerovým Mlýnem je ideální pro ty, kdo mají málo volného času, a přesto se chtějí na jaře na chvíli zastavit, nadýchat se čerstvého vzduchu, zacvičit si a, společně s lektorkou Veronikou Ševčíkovou, posunout dále nejen svou jógovou praxi, ale také případnou přípravu na surfování.

Součástí ubytování v dvoulůžkových pokojích se snídaní je každodenní vstup do krásného wellness s uklidňujícím pohledem na vrcholky krkonošských hor. V ceně pobytu jsou čtyři lekce jógy a workshop jízdy na surfskatu.

 

Během víkendového pobytu restartujete svou jógovou praxi, strávíte krásné chvíle s milými lidmi a během tréninku na surfskatu si neuvěřitelně procvičíte nohy. Namasté!

  • Cena: 5.750 Kč
  • Termín: 20. 05. – 22. 05. 2022
  • Ubytování: dvoulůžkové pokoje
  • Lektoři/instruktoři: Veronika Ševčíková, Terezie Olivová
  • Strava: snídaně v ceně, obědy a večeře v místní restauraci
  • Aktivity: jógová praxe, wellness, meditace v přírodě, jízda na surfskate
  • Kapacita: 18 osob

 

LOKALITA

Česká republika s deseti miliony obyvatel je od roku 2004 součástí Evropské Unie, zachovala si ale svou původní měnu, českou korunu. Zemědělskou krajinu v posledních letech sužuje pěstování řepky. Po silnicích se jezdí vlevo, maximální povolená rychlost na dálnicích je 130 km/h. Úředním jazykem je čeština, některým nářečím není příliš rozumnět.

Ve světě surfingu je Česká republika neznámým pojmem, nekoná se v ní závod světového poháru, prozatím z ní nepochází ani žádný významný surfař. Mezi odbornou veřejností ji proslavil web windguru.com, za raritu je pak považováno to, že každý druhý český influencer surfuje, popřípadě se jako surfař minimálně prezentuje. Za průkopníka surfingu je, podobně jako v jiných sportovních oblastech, považován Jára Cimrman.

 

Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli