Jóga
v Krkonoších

Schedule
Tour Map
Reviews

Jóga
v Krkonoších

In waves we trust! Jóga, surf a oceán patří k sobě. K vodě se chvíli nedostaneme, a tak se pustíme do zlepšení jógové praxe na českých horách!

cena zájezdu: 7.800 Kč
instruktoři: Veronika Ševčíková, Tereza Olivová, Martina Špíšková
doprava: vlastní doprava
země: Česká republika
surfové vybavení: v ceně pobytu
ubytování: dvoulůžkové a třílůžkové pokoje
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: přednášky, wellness, hlídání dětí

Dostupné termíny

IN WAVES WE TRUST

K oceánu se jen tak nedostaneme, a tak jsme pro vás s lektorkou jógy Veronikou Ševčíkovou připravili velmi intenzivní jógové pobyty na českých horách. Zdokonalíte si během nich svou jógovou praxi a zkrátka nepřijdou ani ti, kdo chtějí podpořit a rozvíjet své surfové dovednosti. Těšíme se na vás! In waves we trust!


INSTRUKTOŘI, LEKTOŘI A HOSTÉ

Jedinečnými pobyty vás budou provázet členové naší crew. Na jógových termínech se potkáte s mistryní ČR a SR v surfování Terezou Olivovou a s naší báječnou Martinkou Špíškovou, která se postará o hladký a ničím nerušený průběh pobytu. Vaše tělo i mysl pak svěříte do rukou naší nejmilejší a skvělé lektorky Veroniky Ševčíkové.


EXPRES SURF JÓGA V KRKONOŠÍCH

Čtyřdenní pobyt na  Erlebachově boudě nad Špindlerovým Mlýnem je ideální pro ty, kdo mají málo volného času, a přesto se chtějí na podzim na chvíli zastavit, nadýchat se čerstvého vzduchu, zacvičit si a, společně s lektorkou Veronikou Ševčíkovou, posunout dále nejen svou jógovou praxi, ale také případnou přípravu na surfování.

 

Součástí ubytování v dvoulůžkových pokojích se snídaní je každodenní vstup do krásného wellness s uklidňujícím pohledem na vrcholky krkonošských hor. V ceně pobytu je šest lekcí jógy, meditace v přírodě, půlhodinová relaxační masáž a workshop jízdy na surfskatu. Za příplatek je možný i animační program pro děti poskytovaný personálem hotelu.

Během prodlouženého víkendu restartujete svou jógovou praxi, strávíte krásné chvíle s milými lidmi a během tréninku na surfskatu si neuvěřitelně procvičíte nohy. Namasté!

Jóga<br>v Krkonoších - dovolená s jógou Jóga<br>v Krkonoších - pobyt s jógou
  • Cena: 7 800 Kč
  • Termíny: 27. 10. – 30. 10. 2020
  • Ubytování: dvoulůžkové a třílůžkové pokoje
  • Lektoři/instruktoři: Veronika Ševčíková, Terezie Olivová, Martina Špíšková
  • Strava: snídaně v ceně, obědy a večeře v místní restauraci
  • Aktivity: jógová praxe, masáž, wellness, meditace v přírodě, jízda na surfskate
  • Kapacita: 16 osob
  • Animační program pro děti: ano

Chcete více surfového tréninku? Čtěte zde a dozvíte se více informací.


 

LOKALITA

Česká republika s deseti miliony obyvatel je od roku 2004 součástí Evropské Unie, zachovala si ale svou původní měnu, českou korunu. Zemědělskou krajinu v posledních letech sužuje pěstování řepky, která  bude v létě odkvetlá. Po silnicích se jezdí vlevo, maximální povolená rychlost na dálnicích je 130 km/h. Státním jazykem je čeština, některým nářečím není příliš rozumnět.

Ve světě surfingu je Česká republika neznámým pojmem, nekoná se v ní závod světového poháru, prozatím z ní nepochází ani žádný významný surfař. Mezi odbornou veřejností ji proslavil web windguru.com, za raritu je pak považováno to, že každý druhý český influencer surfuje, popřípadě se jako surfař minimálně prezentuje. Za průkopníka surfingu je, podobně jako v jiných sportovních oblastech, považován Jára Cimrman.

 

Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí