O nás

Od vysokoškolských let jsme budovali cestovní kancelář SURF-TRIP. V průběhu času jsme dospěli, hodně se toho naučili, prošli jsme si těžkými i radostnými obdobími. Před sedmi lety jsme objevili jógu a zdravý životní styl, nedílné to součásti přípravy na surfování ve chvíli, kdy nejsme u oceánu.

A tak jsme se spojili s těmi nejlepšími českými lektory a instruktory, kteří se nebojí cestovat, a připravili s nimi jógové retreaty a aktivní fitness dovolené. V našem teamu najdete profesionální surfové, jógové a fitness instruktory, mistry ČR a SR v surfování, vysokoškolsky vzdělané odborníky v oblasti managementu cestovního ruchu, profesionální sportovce, ale také fotografy a kameramany.

Ve všech destinacích se pak snažíme především o spolupráci s místními dodavateli, abychom tak podpořili rozvojové lokality, do kterých cestujeme a našim klientům umožnili seznámit se s místní kulturou i jinak, než jen přes hotelové zdi. Během vašeho jógového pobytu nebo fitness dovolené tak restartujete svůj život a domů se vrátíte s pocitem, že jste přitom podpořili i někoho z potřebných.

Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli