Jóga na Vysočině

Schedule
Tour Map
Reviews

Jóga na Vysočině

cena zájezdu: 8.900 Kč
instruktoři: Veronika Ševčíková, Tereza Olivová, Martina Špíšková
doprava: vlastní doprava
země: Česká republika
strava: plná penze v ceně pobytu
ubytování: apartmány, studia, dvoulůžkové pokoje
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: přednášky, wellness, hlídání dětí

Dostupné termíny

CO NA VÁS ČEKÁ

Šestidenní pobyt na Bořetínském statku na pomezí Vysočiny a Jižních Čech je kombinací jógy i přípravy na surf v českém prostředí. Na programu jsou dvě lekce jógy denně, dále dva tréninky správného pádlování na vodní hladině, dvě ukázky fitness tréninků na doma a spousta výletů do okolí, které můžete absolvovat i se svými dětmi. Pro ty bude během jógy připraven animační program.

Vybrat si můžete z šesti dvou až třílůžkových pokojů s koupelnou a tří prostorných apartmánů. Pro děti je připravena herna, pískoviště a trampolína, pro dospělé bar nejen s moravskými víny, ale i s točeným pivem. V ceně pobytu je plná penze, z větší části z lokálních surovin a z vždy domácích vajíček, dále pak jedna relaxační masáž, BBQ, zapůjčení surfskatů pro vlastní trénink a individuální konzultace s lektorkou Veronikou Ševčíkovou.

Cílem pobytu je zlepšení vaší jógové praxe a  osvojení si zásad správného cvičení doma, osvojení si techniky pádlování u těch, kdo se připravují na surfing, a strávení krásných chvil nejen s přáteli, ale také s rodinou, pro jejichž nejmladší členy (od pěti do dvanácti let) bude připravena prázdninová zábava.

Jóga na Vysočině - dovolená s jógou Jóga na Vysočině - pobyt s jógou
  • Cena: 8 900 Kč
  • Termíny: 3. – 8. 8. 2020
  • Ubytování: dvou a třílůžkové pokoje, apartmány pro rodiny
  • Lektoři/instruktoři: Veronika Ševčíková, Terezie Olivová, Martina Špíšková
  • Strava: plná penze
  • Aktivity: jógová praxe, pádlování na surfu, cvičení, jízda na surfskate, výlety, masáž, BBQ, dětský program
  • Kapacita: 24 osob
  • Animační program pro děti: ano

A na co se můžeme těšit?

 

Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli