Be Fit Srí Lanka

Schedule
Tour Map
Reviews

Be Fit Srí Lanka

Základní informace

 

cena zájezdu: od 15.900 Kč bez letenky
instruktoři: Lucie Minářová, Martin Špatenka
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Srí Lanka
surfové vybavení: veškerá výbava k zapůjčení
ubytování: dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou u pláže, možnost klimatizace
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: poznávací výlety, surfování, safari, pozorování velryb, masáže, lekce vaření

Dostupné termíny

CO NA VÁS ČEKÁ

Na základě spolupráce s crossfitovou trenérkou a výživovou poradkyní Lucií Minářovou, jsme pro vás připravili dvanáctidenní pobyt plný kondičního a posilovacího cvičení, speciálních tréninků s prvky crossfitu, fitness a funkčního tréninku, masáží, přednášek o životním stylu, zdravém stravování a nezbytného odpočinku pod palmami nebo u bazénu. Přidejte k tomu trochu surfování, západy slunce nad oceánem a výlety za krásami Srí Lanky a máte před sebou kompletní náplň našeho BE FIT pobytu, a to ve stylovém ubytování ani ne minutu chůze od pláže!

Po celou dobu se o vás bude starat český delegát s místními řidiči, nemusíte se tedy pouštět do jízdy na skútrech. Základní program si můžete rozšířit o další výlety. Byli bychom ale neradi, kdybyste si pro samé cestování nenašli čas pro ničím nerušený odpočinek pod palmou nebo u bazénu.


Be Fit Srí Lanka

Na pobyt pro ty, kdo už začali nebo se teprve chystají začít s aktivním a zdravým životním stylem, připravila Lucie Minářová tréninky zaměřené na funkční cvičení s prvky crossfitu, kruhové tréninky, během kterých bude rozvíjet kondici, sílu a střed těla, a řadu přednášek. Veškerého programu se může zúčastnit jak úplný začátečník, tak i pokročilý sportovec. Pořádně do těla si dají všichni!

Lucie Minářová se dlouhodobě věnuje zdravému životnímu stylu, osobnímu rozvoji a zdravému stravování. Motivovat vás bude i vlastním příkladem, pomůže vám žít naplno a cítit se lépe jak fyzicky, tak psychicky.

Aktivní část doplní plánování zdravého stravování a  program zaměřený na poznávání Srí Lanky s návštěvou čajové továrny s degustací cejlonského čaje, ajurvédskou masáží a s lekcí vaření srílanského curry. Během pobytu můžete vyzkoušet také surfování.


Ubytování

V rámci balíčku nabízíme ubytování v novém Sea You House, kde je hostům k dispozici společná kuchyně, vysokorychlostní připojení k internetu, tělocvična a bazén ve vzdálenosti 75 metrů od ubytování.

Každý z dvoulůžkových pokojů má vlastní koupelnu s teplou vodou. Pokoje jsou vybaveny stropním větrákem, ledničkou, za příplatek je možné vyžívat klimatizaci, která v tomto ročním období není potřeba.

Sea You House je ideálním kompromisem mezi ubytováním v klasických nízkonákladových domech pro cestovatele a v drahých hotelech. Dům je řešený tak, že každý si tam najde svůj vlastní prostor na odpočinek, cvičení nebo večerní posezení s přátely.

V případě zvláštních přání a zájmu o ubytování mimo areál nás kontaktujte na e-mailu na crew@surf-trip.cz. Opozdilcům pak zajistíme ubytování v nejbližším sousedství.


Stravování

V ceně pobytu jsou bohaté snídaně a večeře ze srílanských specialit nebo z grilovaných pochoutek s variantou pro vegetariány. V blízkém okolí jsou obchody s potravinami, pro exotické ovoce si můžete/musíte zajít na nedaleký trh. V měsíci dubnu začíná avokádová sezóna, kterou si nemůžete nechat ujít!

Součástí Sea You House také malá kavárna. Každý den zde připravujeme čerstvě namletou kávu, odpolední dezerty, džusy z čerstvého tropického ovoce a mladé kokosy, které jsou nejlepším zdrojem energie.


Doprava

Balíček Be Fit Srí Lanka zahrnuje zpáteční letenku Praha – Kolombo – Praha s jedním přestupem. V případě navýšení palivových poplatků a letištních tax nad námi stanovenou cenu bude účtován doplatek, a to na základě aktuálních cen. Součástí balíčku s letenkou je také doprava z/na letiště a výlety na místě minibusem/tuk tukem s místním řidičem. U varianty balíčku s vlastní letenkou není součástí ceny letištní transfer, který si můžete doobjednat.


Cena

Cena s balíčku  Be Fit Srí Lanka vč. letenky: 29.400 Kč*

Cena  balíčku Be Fit Srí Lanka s vlastní letenkou: 15.900 Kč

Cena zahrnuje:

 • 10 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • doprava na místě na výlety v balíčku
 • každodenní cvičení a tréningy s Lucií Minářovou, přednášky
 • den s návštěvou meditačního budhistického chrámu
 • večerní výlet do Mirissi spojený s večeří na pláži
 • výlet na Blue beach – pláž na šnorchlování a koupání
 • odpolední exkurze do čajové továrny s ochutnávkou cejlonských čajů a návštěvou botanické zahrady
 • lekce vaření srílanského kari
 • surfová lekce
 • přístup k bazénu (cca 70 metrů od domu)
 • snídaně 10x
 • večeře 8x
 • masáž (30 minut)
 • letenka z Prahy do Kolomba a zpět, letištní tranfer (v případě balíčku vč. letenky)

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .

*ceny jsou počítané podle aktuálních cen letenek. V případě zájmu si pobyt můžete zakoupit také bez letenky. Při nákupu vlastních letenek je třeba zohlednit, že samotný pobyt je na 10 nocí. Vypsaný termín je včetně letecké dopravy s námi.


Další služby

Vedle programu zahrnutého v balíčku budeme pro ty, kdo chtějí poznat tuto krásnou zemi hlouběji, plánovat další výlety. Můžete si prohlédnout přírodní úkaz “Blow Hole”, hadí farmu, historické město Galle, maják na nejjižnějším cípu Srí Lanky, národní parky Yala a Udawalave nebo skořicové plantáže.

Pro ty, kdo propadnou kouzlu surfování, jsou k dispozici surfové lekce a půjčovna surfového vybavení. Pláž na surfování je hned v místě ubytování, dojíždění není potřeba. V případě zájmu o prodloužení pobytu vám pomůžeme naplánovat cestu po ostrově s místním řidičem.

Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli