Jóga na Zanzibaru 2021

Schedule
Tour Map
Reviews

Jóga na Zanzibaru 2021

ZÁKLADNÍ INFORMACE

cena zájezdu: 76.900 Kč včetně letenky
instruktoři: Veronika Ševčíková
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Zanzibar
surfové vybavení:
ubytování: luxusní bungalovy hotelu Zuri Zanzibar*****
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: paddleboard, výlety, šnorchlování

Dostupné termíny


PROGRAM

Odpočinek, čas pro sebe, tropická příroda, horké počasí, průzračně modrá voda, výborné a zdravé jídlo, pocházky exotickou zahradou, šnorchlování, paddleboard a koupání na jedné z nejkrásnějších pláží světa, kterou budete mít přímo před bungalovem. To jsou věci, co vás během týdenního pobytu v Zuri Zanzibar čekají. Středem veškerého dění pak bude sedm jógových lekcí koncipovaných tak, aby se staly začátkem nebo zdokonalením vašeho zdravého životního stylu a zvládání starosti o své psychické i fyzické zdraví.


UBYTOVÁNÍ

Zuri Zanzibar jsme pro náš pobyt vybrali z několika důvodů. Patří k němu nádherná polodivoká zahrada, nezapomenutelná pláž, zážitková gastronomie, skvěle vybavená jógová šala, ubytování v samostatně stojících architektonicky dokonalých bungalovech a v neposlední řadě i komunitním projektům, kterým se čeští majitelé hotelu v obci Kendwa věnují. I Surf-Trip.cz vlastní malý hotel na Srí Lance, takže si nesmírně vážíme všech, kdo se zajímají o podporu lokálního společenství.

Zuri Zanzibar získal jako první hotel na světě zlatou certifikaci EarthCheck oceňující trvale udržitelný design, má celou řadu dalších ocenění. V resortu je k dispozici pět stylových barů a restaurací, které nabízí to nejlepší z africké, arabské a asijské kuchyně s evropskými a indickými vlivy. Nechybí ani  “infinity pool” s nekončící hladinou rozlévající se do krajiny.  V ceně našeho balíčku je ubytování v dvoulůžkových bungalovech. V každém bungalovu je velká manželská postel, vnitřní a vnější sprcha, minibar, káva, čaj, pitná voda a připojení k internetu.


DOPRAVA

Cena zahrnuje zpáteční letenku Praha – Zanzibar – Praha s jedním přestupem se spol. Qatar Aiways. V případě navýšení palivových poplatků a letištních tax nad námi stanovenou cenu bude účtován doplatek, a to na základě aktuálních cen. Součástí balíčku je i doprava z/na letiště.


LOKALITA

Jóga na Zanzibaru 2021 - dovolená s jógou
 

Zanzibar (v místním jazyce Unguja) je autonomním územím Tanzanie. Je vyhlášený skvostnými bílými plážemi, které lemují krásné palmy, a tyrkysovým oceánem, který je jako stvořený k potápění a šnorchlování při korálových útesech. Najdete zde různorodou flóru a faunu, také plantáže hřebíčku, pepře, skořice a muškátového oříšku, proto se Zanzibaru také přezdívá „Ostrov koření“. Jóga na Zanzibaru 2021 - dovolená s jógou Pro vstup na Zanzibar je třeba pas s platností minimálně 6 měsíců od data vstupu do země a vízum, které můžete pořídit po příletu na ostrov za poplatek 50 USD. Toto vízum není v ceně pobytu. Žádné očkování není povinné. Díky ideální poloze pod rovníkem panuje na Zanzibaru celoročně teplé tropické klima, které je ovlivňováno nadmořskou výškou. Při pobřeží je klima horké a vlhké, ve vnitrozemí je klima teplé a naopak suché. Teplota se v březnu v průměru drží okolo 30 °C.

CENA

JÓGA ZANZIBAR včetně letenky 76.900 Kč Cena zahrnuje:

  • letenku s jedním přestupem a transport z/na letiště
  • 7x ubytování v dvoulůžkových plážových bungalovech
  • welcome drink, polopenzi
  • láhev pitné vody na den, čaj a kávu
  • organickou kosmetiku z mořských řas k dennímu použití
  • Wi-Fi, slunečníky, bazén, venkovní posilovnu
  • 7x lekce jógy, meditace
  • 1x paddleboard
  • individuálním konzultace s lektorem (30 min)
  • asistence českého delegáta

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde.

Pro více informací pište na e-mail zanzibar@surf-trip.cz .


JÓGA A JEJÍ INSTRUKTORKA

Vždy usměvavá a dobře naladěná Veronika Ševčíková je specialistka na Vinyása jógu, Ashtanga jógu, Power jógu a jógu pro surfaře a sportovce. Jak sama říká, jóga je životní styl, způsob myšlení a chování se k našemu okolí, a především k nám samotným. Je to cesta, kterou má každý jinou, jedinečnou a neopakovatelnou. Na vlastních zkušenostech Veronika ukazuje, jak v těžkých chvílích dokáže jóga pomoci a podržet, jakou radost a vnitřní spokojenost přináší do života. Její lekce jsou plné inspirace a radosti.

Jóga na Zanzibaru 2021 - pobyt s jógou Jóga na Zanzibaru 2021 - dovolená s jógou
Před zahájením pobytu zjistí Veronika od každého účastníka jeho zdravotní stav, zkušenosti s jógou a očekávání – co v józe hledá. Každá lekce jógy trvá 60 minut a je zakončena závěrečnou relaxací. Po lekci máte prostor na otázky a dostanete doporučení a rady, jak se posunout dál ve vlastní jógové praxi. Každá lekce má své zaměření (základní principy jógové praxe, technika dechu, detoxikace – očista těla a mysli, uvolnění stresu, úzkostí a strachu, balanční pozice a trénování soustředění, posílení středu těla, jak si sestavit domácí praxi a pokračovat v nastaveném režimu a zdravém životním stylu). Na závěr vás čeká velké překvapení. Přesný rozpis programu lekcí zašleme na vyžádání.
Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli