Jóga na Srí Lance

Schedule
Tour Map
Reviews

Jóga na Srí Lance

Základní informace

cena zájezdu: 34.900 Kč včetně letenky
instruktoři: Upřesníme
doprava: letecky
země: Srí Lanka
ubytování: dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: poznávací výlety, návštěva místních budhistických chrámů, čajová plantáž, masáže, přednášky, opalování u bazénu

Dostupné termíny

Co na vás čeká

Letní jógové pobyty organizujeme v budhistické části Srí Lanky, v klidné vesničce kousek od jižního cípu ostrova a nedaleko města Matara. Dvanáctidenní dovolenou jsme sestavili tak, abyste si každý den zacvičili jógu na jógové terase, setkali se s místní budhistickou kulturou a poznali místa, na která se s cestovní kanceláří běžně nedostanete.

Po celou dobu se o vás bude starat český delegát s místními řidiči, nemusíte se tedy pouštět do jízdy na skútrech. V ceně pobytu jsou také masáže, výlet do chrámů a výlet do čajové továrny spojený s degustací cejlonského čaje. Základní program si můžete rozšířit o další výlety za příplatek. Byli bychom ale neradi, kdybyste si pro samé cestování nenašli čas pro ničím nerušený odpočinek pod palmou nebo u bazénu.


Jóga

Vaším doprovodem a lektorkou jógy bude jedna z našich jogínek.

Na našem pobytu není potřeba předchozích zkušeností s jógou, rozhodně pro vás ale budou výhodou. Pokud pravidelně praktikujete určitý styl jógy, přijeďte pro nové zkušenosti a poznání místního prostředí.

Cestováním směrem na východ se tak trochu vytrácí i náš západní přístup „škatulkování“ jógy, který rád vymezuje jógové styly. Slovo jóga většinou postačí. Pokud bychom ale přece jen chtěli vymezit přistup, ze kterého při našem cvičení vycházíme, tak především ranní lekce budou inspirovány tradiční Hatha jógou se zaměřením na využívání pomůcek a Asthanga jógou.


Ubytování

V rámci balíčku nabízíme ubytování v novém Sea You House, kde je hostům k dispozici společná kuchyně, vysokorychlostní připojení k internetu a plně vybavená tělocvična.

Každý z dvoulůžkových pokojů má vlastní koupelnu s teplou vodou. Pokoje jsou vybaveny stropním větrákem, ledničkou, za příplatek je možné využívat klimatizaci, která v tomto ročním období není potřeba.

Sea You House je ideálním kompromisem mezi ubytováním v klasických nízkonákladových domech pro cestovatele a pobytem v drahých hotelech. Celý dům bude exkluzivně uzavřen jen pro účastníky jógového pobytu.

V případě zvláštních přání a zájmu o ubytování mimo areál nás kontaktujte na e-mailu crew@surf-trip.cz.


Stravování

V ceně pobytu jsou bohaté snídaně a večeře ze srílanských specialit nebo z grilovaných pochoutek s variantou pro vegetariány. V blízkém okolí jsou obchody s potravinami, pro exotické ovoce si můžete/musíte zajít na nedaleký trh. Letní měsíce jsou vrcholem avokádové sezóny, kterou si nemůžete nechat ujít!


Doprava

Cena pobytu zahrnuje zpáteční letenku Praha – Kolombo – Praha s jedním přestupem. V případě navýšení palivových poplatků a letištních tax nad námi stanovenou cenu bude účtován doplatek, a to na základě aktuálních cen. Součástí balíčku vč. letenky je také doprava z/na letiště.


Cena

Cena s balíčku: 34.900 Kč*

Cena zahrnuje:

 • letenka z Prahy do Kolomba a zpět s jedním přestupem
 • 10 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • doprava na místě
 • každodenní jóga s českým instruktorem, jedna lekce meditační jógy s místním instruktorem
 • den s návštěvou skalního chrámu a meditačního budhistického chrámu
 • večerní výlet do Mirissi spojený s večeří na pláži
 • výlet na Blue beach – pláž na šnorchlování a koupání
 • odpolední exkurze do čajové továrny s ochutnávkou cejlonských čajů a návštěvou botanické zahrady
 • lekce vaření srílanského kari
 • přístup k bazénu (cca 70 metrů od domu)
 • snídaně 10x
 • večeře 10x
 • masáž (30 minut)
 • transport z letiště/na letiště

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .

*ceny jsou počítané podle aktuálních cen letenek. V případě zájmu si pobyt můžete zakoupit také bez letenky. Při nákupu vlastních letenek je třeba zohlednit, že samotný pobyt je na 10 nocí. Vypsaný termín je včetně letecké dopravy s námi.


Další služby

Mimo program zahrnutý v ceně pobytu budeme pro ty, kdo chtějí poznat tuto krásnou zemi hlouběji, plánovat další výlety. Můžete si prohlédnout například přírodní úkaz “Blow Hole”, hadí farmu, historické město Galle, maják na nejjižnějším cípu Srí Lanky, národní parky Yala a Udawalave nebo skořicové plantáže. V případě  prodlouženého pobytu vám můžeme naplánovat cestu po ostrově s místním řidičem.


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli