Jóga na Bali

Schedule
Tour Map
Reviews

Jóga na Bali

Základní informace

cena zájezdu: od 37.700 Kč včetně letenky
instruktoři: Bohdana Šebestová, Lenka Sedlářová
doprava: vlastní doprava, letecky
země: Bali
ubytování: dvoulůžkové pokoje s klimatizací nebo autentická venkovní gazeba
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: lekce surfingu či rafting, výlety, návštěva místních jógových center, masáže, přednášky

Dostupné termíny

Co na vás čeká

Díky spolupráci s lektorkou jógy Bohdanou Šebestovou vás můžeme pozvat na další jógový pobyt na indonéském Bali, uprostřed čtvrti Canggu, kousek od pláže. Třináctidenní dovolenou jsme sestavili tak, abyste si každý den mohli zacvičit jógu v jógové šale uprostřed rýžových polí, setkali se s místní jogínskou kulturou a poznali pár zajímavých míst, kam se s cestovní kanceláří běžně nedostanete.

Po celou dobu se o vás bude starat český delegát a naši řidiči, nemusíte se tedy pouštět do jízdy na skútrech. V ceně pobytu jsou masáže, lekce surfování, výlet do chrámů nebo rafting na divoké řece. Základní program si můžete rozšířit o další výlety. Byli bychom ale neradi, kdybyste si pro samé cestování nenašli čas na obyčejný odpočinek pod palmou. A každý den bude začínat čerstvým kokosem.


Jóga

Vaším doprovodem a lektorem jógy bude Bohdana “Bóďa” Šebestová. Bóďa se na cestu jógy vydala díky snowboardingu a surfingu. Zjistila, že jóga je pro tyto sporty výborným doplňkem, jak v získání fyzické kondice, tak i ke zklidnění mysli, pocitu vnitřního míru, harmonie a radosti. Bohdana Šebestová stojí také za značkou MalaBo Soul Jewelry.

Její první kroky vedly přes hodiny Hatha a Power jógy až k instruktorskému kurzu v Indii, kde vystudovala 200 hodinový a 300 hodinový instruktorský kurz Hatha jógy a Ashtanga jógy. Jóga pro ni není jen doplňkem ke sportům, ale stala se neodmyslitelnou životní součástí. Své znalosti rozšiřuje na jógových workshopech, každoročním studiem v indických ašrámech, studiem manter a studiem hry na indický hudební nástroj harmonium.

Cílem Jógy na Bali je spojit cvičení s nezapomenutelnou atmosférou kouzelného ostrova. V ceně pobytu je každodenní cvičení v češtině. Během pobytu se můžete kdykoliv přidat k lekcím místních cvičitelů v naší šale, jedna lekce s místními lektory je zahrnuta také v ceně pobytu. Během dne si pak můžete užívat výlety, surfování, poznávat místní kulturu nebo relaxovat u oceánu.

Cestováním směrem na východ se tak trochu vytrácí i náš západní přístup „škatulkování“ jógy, který rád vymezuje jógové styly. Slovo jóga většinou postačí. Pokud bychom ale přece jen chtěli vymezit přistup, ze kterého při našem cvičení vycházíme, tak především ranní lekce budou inspirovány tradiční Hatha jógou se zaměřením na využívání pomůcek a Asthanga jógou. Lekce probíhají v plně vybavené jógové šale v rýžových polích, kde jsou k dispozici bolstry, pásky, bloky, podložky a lana.

Na našem pobytu není potřeba předchozích zkušeností s jógou, rozhodně pro vás ale budou výhodou. Pokud pravidelně praktikujete určitý styl jógy, přijeďte zažít nové zkušenosti a hlavně načerpat atmosféru místního prostředí.


Ubytování

V rámci balíčku vám nabízíme dvě kategorie ubytování. Ke každému ubytování je k dispozici společná, plně vybavená kuchyň a chill-out zóna. Ve vile je vysokorychlostní připojení k internetu.

Ubytování je zajištěno v našem SURF-TRIP/Riviera House s malým bazénkem a v okolních domech, které jsou ideálním kompromisem mezi ubytováním v klasických nízkonákladových domech pro cestovatele a drahých hotelech.  Setkáte se tak se skutečnými obyvateli Bali, a to především pod vedením našeho místního správce, mistra Trisny. V době pobytu nejsou v ubytování, kromě účastníků jógového pobytu, žádní další hosté.

V případě zvláštních přání a zájmu o ubytování mimo areál s ostatními účastníky nás kontaktujte na e-mailu crew@surf-trip.cz.


Dvoulůžkové pokoje

Každý z dvoulůžkových pokojů je zařízen ve specifickém stylu. Najdete zde například Surf room nebo stylový Boho room. Pokoje mají klimatizaci, koupelnu s teplou vodou a vlastní vchod z terasy. V každém pokoji je velká manželská postel. Sám/sama na pokoji můžete být s příplatkem 450 Kč/noc.


Gazebo

Varianta ubytování ve venkovním dvoulůžkovém gazebu se společnými bambusovými koupelnami je určena těm, kteří vyhledávají autentické zážitky a chtějí ušetřit peníze na další aktivity. Naše gazeba jsou krásná, prostorná a mají neopakovatelnou atmosféru. Nevýhodou (nebo výhodou?) je ranní ruch, od prodavačů ovoce po kokrhání kohouta u sousedů. V ceně pobytu jsou dvoulůžková gazeba, jednolůžková jsou za příplatek 150 Kč/noc.


Lokalita

Oblast Canggu je vyhlášena krásnou přírodou a četností rýžových polí. Noční život se tu kloubí s klidným venkovem. Místo má strategicky dobrou polohu pro výlety. Daleko to není k sopkám, ani do turistické Kuty nebo do přístavu Padangbai. Canggu je protkáno množstvím lokálních warungů i luxusních restaurací. Najdete zde řadu masérských salónů a wellness studií.


Stravování

V ceně pobytu je 5x snídaně a 5x večeře z lokálních specialit. V případě zájmu nabízíme i vegetariánskou stravu. V blízkém okolí jsou obchody s potravinami, příjemné a útulné kavárny a typické warungy s občerstvením. Pro čerstvé exotické ovoce si můžete/musíte zajít na nedaleký trh.


Doprava

Cena zahrnuje zpáteční letenku Praha – Denpasar – Praha s jedním přestupem. V případě navýšení palivových poplatků a letištních tax nad námi stanovenou cenu bude účtován doplatek, a to na základě aktuálních cen. Součástí balíčku je i doprava z/na letiště a výlety na místě klimatizovaným minibusem s místním řidičem.


Cena

Cena s ubytováním v gazebu: 37.700 Kč*

Cena s ubytování v dvoulůžkovém pokoji: 38.900 Kč*

Cena zahrnuje:

 • letenka s jedním přestupem
 • 12 nocí ubytování v dvoulůžkovém pokoji / gazebu
 • doprava na místě, auta s řidičem
 • každodenní jóga s českým instruktorem, jedna lekce s místním instruktorem
 • den s jógovým průvodcem po místních chrámech
 • návštěvy okolních jógových šal
 • meditace v Ubudu
 • snídaně 5x
 • večeře 5x
 • surfová lekce včetně zapůjčení vybavení nebo rafting
 • 2 masáže (60 minut)

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .

*ceny jsou počítané podle aktuálních cen letenek. V případě zájmu si pobyt můžete zakoupit také bez letenky. Při nákupu vlastních letenek je třeba zohlednit, že samotný pobyt je na 12 nocí. Vypsaný termín je včetně letecké dopravy s námi.


Jóga exclusive

Každý rok se snažíme pro opakované účastníky jeden z pobytů oživit zajímavou novinkou. Proto se v jednom z nabízených termínů (tento termín bude upřesněn) stěhujeme na čtyři poslední noci do jógového resortu Salty Breeze na jihu ostrova, uprostřed přírody, daleko od klasické balijského provozu a shonu. Na tomto pobytu bude opět přítomen také indický jógový učitel a kněz Mandeep. Příplatek za tento pobyt je 4900 Kč a bude vám naúčtován při zpracování přihlášky.


A jaká je realita?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.

 • Moje vysněná jóga na Bali. Poprosili jsme Martinu Jaškovou, aby nám ze svého pobytu napsala krátký report. A tady si ho můžete přečíst.
 • Na kole po Bali. Pobyt na “ostrově bohů” očima moravských dam Hanky a Jaroslavy.
Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli