Instruktoři

Seznamte se s našimi lektory!

V našem týmu najdete jen certifikované lektory, trenéry a cvičitele. Ve většině destinací se k nim přidávají i surfoví instruktoři s licencí ISA, kteří vás provedou základy surfingu. Každý z našich lektorů má svůj inspirativní příběh a velkou dávku pokory. Seznamte se s nimi a vyberte si, komu z nich svěříte svou dovolenou!

Instruktoři - dovolená s jógou

VERONIKA
ŠEVČÍKOVÁ

Francie, Lanzarote

Vždy usměvavá a dobře nalazená Veronika Ševčíková je specialistka na Vinyása jógu, Ashtanga jógu a jógu pro sportovce. Jak sama říká, pravidelnou praxí chápe hlubší aspekty jógy a neustále ji překvapuje jak precizním systémem jóga je a dokáže člověku pomoct nejen fyzicky.

Verča si zamilovala oceán, spojila svou vášeň pro surf s jógou a její lekce jsou plné inspirace a radosti.

BOHDANA
ŠEBESTOVÁ

Bali

Bóďa Šebestová vyrábí vlastní šperky v Indii a eco-friendly jóga oblečení na Bali, a také je vášnivou surfařkou. Jógu praktikuje k získání fyzické kondice, ke zklidnění mysli a pocitu vnitřního míru, harmonie a radosti. Její lekce jsou ovlivněny tradiční Tantrickou Hatha jógou, která pochází z linie Sri Vidya z Himalájí a Iyengar jógou.

Bódi lekce neskutečně nabijí a motivují. Jsou plné ásán, ale také pranajámových technik a meditace.

Instruktoři - pobyt s jógou

GABRIELA
MACKANIČOVÁ

Bali

Energická Gabriela Mackaničová miluje sport a vyzařuje dávku energie, kterou nabijí a neustále inspiruje své okolí. Před několika lety propadla CrossFitu a stala se trenérkou, kdy jejím hlavním cílem je předat svou vášeň a ukázat spojení zdravého životního stylu a kondice. Žije na Bali, kde buduje aktivní komunitu. Gabriela vám dá ten správný pocit, že můžete být čímkoliv chcete a dělat cokoliv chcete.

Instruktoři - dovolená s jógou

IRENA
MIŽĎOCHOVÁ

Sri Lanka

Sympatická Irena Mižďochová začala jógu studovat díky knihám Eduarda a Míly Tomášových. Učí převážně individuální lekce s klienty, ale také společné lekce ve studiu. Má ráda jógové workshopy, kurzy a víkendy, kdy je se studenty delší dobu, kdy ostatní lépe pozná a vznikne tak místo pro hlubší spolupráci. Specializuje se na Ashtanga jógu, kterou studovala v Indii.

LUCIE
MINÁŘOVÁ

Sri Lanka

Lucie Minářová je především Crossfitová trenérka a výživová poradkyně. Má za sebou desítky závodů jak v Čr tak po Evropě. Ze začátku se věnovala trénování aerobiku, ale zálibu našla právě v kondičním, silovém a gymnastickém sportu. V rámci online i offline světa spojuje všechny holky, co na sobě chtějí makat, buduje komunitu, pomocí tréninkových plánů jí pomáhá budovat silnější a zdravější já a pořádá semináře a aktivní pobyty.

instruktorka Sára Kubecová

SÁRA
KUBECOVÁ

Francie

„Každý den je dar, žíj a prožíj ho naplno.“  „Pomocí jógy jsem se naučila být přítomnější, šťastnější a spokojenější se vším, co život přináší.“

Józe se věnuji více než 10 let a doprovázela mě i na mých cestách po Indii, Srí Lance a na Bali. Nové pohledy, které jsem se od místních guru naučila, přenesli moji jógu na novou úroveň a osvěžili ji o netradiční postupy.

PODROBNÉ PROFILY

Veronika Ševčíková

VERONIKA
ŠEVČÍKOVÁ

Už je to 12 let, co jsem poprvé vstoupila do Londýnského jógového studia a absolutně propadla kouzlu jógy. Na začátku mě fascinovala zejména vnější krása, pružnost a zároveň zdraví a síla lidského těla, kterých bylo možno praktikováním jógy dosáhnout. Ale pravidelnou praxí jsem začala poznávat a chápat hlubší aspekty jógy. Čím déle ji praktikuji, tím více mě překvapuje, jak precizním systémem jóga je, jak dokáže lidem pomoct, nejen po fyzické stránce. Není to jen fyzické cvičení, je to způsob života – strava, chování k sobě samému, přírodě a ostatním. Je to životní styl.

Studium jógy v Londýně, na Bali, na Power joga akademii Vaška Krejčíka, učitelské tréningy s Jarem Pávkem, účast na mnohých workshopech tuzemských i mezinárodních učitelů, a hlavně moje osobní jógová praxe mě neustále prohlubují a zdokonalují mé lektorské dovednosti. Moji specializací je hlavně Vinyása jóga, Ashtanga jóga, Jóga pro sportovce, kterou učím v jógových studiích, ale také přímo v kancelářích velkých firem, či individuálně v pohodlí domova. Každý si může vybrat, co mu vyhovuje, prostředí, v jakém se cítí nejlépe.

V posledním roce jsem se zamilovala do surfování a oceánu, a spojila jsem tuto vášeň s jógou. Učení jógy pro surfaře, ať už při pobřeží oceánu, či v pražském jógovém studiu, se stalo mou oblíbenou lektorskou aktivitou. Surf jóga je jóga pro lidi, kteří milují oceán, přírodu, surf a cestování. Je pro všechny, kteří chtějí zlepšit svoji výkon nejen na vlnách, ale i v každodenním živote. Kromě lepší pružnosti a síle, kterou pravidelnou jógovou praxi získáte, přijde časem i spokojenost se svou vlastní osobností a vnímaní každého přítomného okamžiku. Mně osobně jóga úžasným způsobem obohatila život a prostřednictvím svých lekcí, chci předávat toto učení a radost dál.

 • Instruktor powerjógy – Power Yoga Akademie, Praha
 • Registered Yoga teacher, RYT 200, Yoga Allience – 1yoga.sk, Ashtanga Yoga, Bratislava
 • 2016, srpen –  Ashtanga Yoga Teachers Training s Jarom Pávkem, Level 2 v Prakriti, Bratislava
 • 2016, červen – Ashtanga Yoga Teachers Training s Jarom Pávkem, Level 1 v Prakriti, Bratislava
 • 2015, červenec –  Ashtanga Yoga Teachers Training s Jarom Pávkem , Level 1 v Prakriti, Bratislava
 • 2015, únor – Ashtanga Yoga Teachers Training, Level 1 s Petrou Vonšovskou a Jarom Pávkem v AYSP, Praha
 • 2014 – Ashtanga yoga course s  Radha a Prem Carlisi v Ashtanga Yoga Bali Research Centre, Bali – Ubud
 • 2014 – Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, Umění jógového dotyku a asistence v asánách
 • 2013 -Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, Osobní trenér jógy
 • 2013 – Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, Instruktorský kurz jógy pro těhotné
 • 2012- Triyoga, Londýn, Ashtanga yoga workshop s Davidem Swensonem
 • 2012 – Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, instruktorský kurz Vinyasa jógy
 • 2012 – Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, Master training powerjógy
 • 2011- Power Yoga Akademie, Václav Krejčík v Praze, instruktor Powerjógy
 • 2007 – Ashtanga yoga course with Charlie Taylor ,  Yoga  place – Bethnal Green, London
Bohdana Šebestová

BOHDANA
ŠEBESTOVÁ

Na cestu jógy jsem se vydala díky snowboardingu a surfingu. Zjistila jsem, že jóga je pro tyto sporty výborným doplňkem, jak v získání fyzické kondice, tak i ke zklidnění mysli, pocitu vnitřního míru, harmonie a radosti. Postupně začala zabírat větší a větší část mých aktivit a teď už je mým partnerem napříč každým dnem. Dokonce se stala součástí i mé práce, kdy jsem před pár lety založila značku MalaBo Soul Jewelry a v Indii vyrábím spirituální šperky a v Indonésii zase oblečení na jógu z „eco-friendly“ materiálu.

Mé lekce jsou ovlivněny tradiční Tantrickou Hatha jógou, která pochází z linie Sri Vidya z Himalájí a Iyengar jógou.  Každý se na té své cestě vyvíjíme a k této Tantrické Hatha józe jsem se dostala na Bali díky lektorům jako je Octavio Salvado a Brad Hay, který je certifikovaným Para Yoga lektorem od Roda Strykera. Zjistila jsem, že vinyása není úplně komplexní systém, i když jsem ji tak milovala a propadla jsem Tradiční Hatha józe, která je věda tisíce let stará, navržená tak, abychom ovládli naši energii a byli tak schopni ovládnout náš život a žít život více šťastně a důvodně. Na svých lekcích sdílím techniky, které jsou prověřeny tisíciletou tradicí. Lekce zahrnují kompletní praxi jak ásán, tak pranajámových technik, vizualizace, koncentrace, praktikování krií a muder a meditací.

 • Traditional Tantric Hatha Yoga (50hr Teacher Training) – Octavio Salvado, The Practice Bali, 2019
 • Tantra – Evolution of Soul (50hr Teacher Training) – Brad Hay, Senior ParaYoga Teacher, The Practice Bali, 2019
 • AYM Association for yoga and meditation (300hr – yoga teacher training) RYT300, Indie, Rishikesh 2018
 • Parveen Nair – Iyengar yoga, Indie, Rishikesh 2018
 • Devi music ashram – mantry a hra na harmonium, Indie, Rishikesh 2018
 • Práce s těhotnými na běžné lekci – Dům jógy, Praha 2018
 • Jóga pro seniory – Dům jógy, Praha 2017
 • Asistence v jógových pozicích – Pranava jóga centrum, Ostrava 2016
 • Shiva Yoga Peeth School (200hr – yoga teacher training) RYT200, Indie, Rishikesh 2015
Gabriela Mackaničová

GABRIELA
MACKANIČOVÁ

Pocházím ze Slovenska a na Bali jsem se přestěhovala v roce 2017. Vždycky jsem se věnovala sportu, byla jsem aktivní snowboardista a také jsem pracovala v extrémních sportech. Před třemi lety jsem poznala krásu CrossFitu a věděla jsem, že to je můj sport. Chtěla jsem také zúročit mé zkušenosti ze sportovního prostředí, a tak jsem se stala trenérkou. Mým hlavním cílem je předat co nejvíce lidem moji vášeň a ukázat spojení zdravého životního stylu a kondice. V roce 2019 jsem začala trénovat surfaře se zaměřením na rozvoj síly a kondice, také jsem se připojila k surfařské komunitě a pomáhala jim v při jejich přípravě na QS WORLD SURF LEAGUE. Soustředila jsem se na výbušné jádro síly a síly.

Dále pracuji na svých dvou projektech; BE ACTIVE BALI, které je pro všechny, kteří chtějí žít aktivně a posunout se dál a druhým je BE LIKE A PRO. Protože můžete být čímkoli chcete, můžete dělat, co chcete.

 • Kondiční trenér
 • Specialista na sportovní výkon
 • Kruhový trénink
 • Trénink WOD
 • Kettlebell trénink
 • Osobní trenér
 • Odborník na výživu
 • CrossFit úroveň 1 (příprava)
Irena Mižďochová

IRENA
MIŽĎOCHOVÁ

Jógu jsem začala studovat díky knihám Eduarda a Míly Tomášových. Fyzickou část jógy, asany, jsem začala zkoušet nejdříve sama doma – trochu punkově – stojem na hlavě. Pak následoval workshop s Vaškem Krejčíkem a jeho svobodomyslnost a otevřenost mě inspirují doteď. S Ashtanga jógou jsem začala u Ládi Pokorného, Petry Visser a nakonec u Jaro Pávka, který hodně ovlivnil můj styl praktikování.

Jógu jsem studovala v Power Joga Akademii a Ashtanga jógu u Manju P. Joise a v indickém Rišikeši (RYT 200) u Kamala Singh.

Učím převážně individuální lekce s klienty, mám několik veřejných lekcí v krásném Energy studiu Václava Krejčíka a v dejvickém Aloha jóga studiu. Mám moc ráda jógové workshopy, kurzy a víkendy, kdy jsem se studenty delší dobu, lépe se poznáme a vznikne fajn místo pro hlubší spolupráci.

 • Instruktor jógy, akreditace MŠMT, Praha
 • RYS 200 Ashtanga Yoga Teacher training course, Rishikesh Indie
 • Ashtanga yoga Teacher training course with Manju P.Jois, Praha
 • Umění jógového dotyku a asistence v asánach PY akademie (2x), Praha
 • Jóga pro zdravá zadá PY akademie, Praha
 • Technika pozic a tvorba sekvencí, PY akademie, Praha
 • Prana flow Yoga, PY Akademie, Praha
 • Masér pro sportovní a rekondiční masáže, akreditace MŠMT, Minalt Ostrava
Lucie Minářová

LUCIE
MINÁŘOVÁ

Crossfitová trenérka a výživová poradkyně, která vzrostla z trenérky aerobiku a později našla svoji zálibu právě v tomto kondičním, silovém a gymnastickém sportu. Od roku 2015 se naplno věnuje crossfitu, má za sebou i desítky závodů v Česku i po Evropě, na svém kontě má například třetí místo na mezinárodním crossfitovém závodě v Itálii, ale také dvojnásobný titul vicemistryně ČR ve vzpírání, a to z roku 2016 a 2018. Od roku 2010 se věnovala trenérství aerobiku v rámci kterého si udělala certifikát fitness instruktora, od roku 2017 začala v Brně učit lekce crossfitu, následně v roce 2018 doplnila své znalosti i v rámci výživy na akreditovaném kurzu výživového poradce a v roce 2019 si pak v Amsterdamu dodělala i L-1 crossfit trainer certifikát. Za sebou má i hromadu kurzů právě z oblasti fitness, silového tréninku, vzpírání, kondiční přípravy i výživových postupů a sportovní výživy. Nyní se naplno věnuje budování projektu #JeduNaVýkon, který v rámci online i offline světa spojuje všechny holky, co na sobě chtějí makat, buduje komunitu, pomocí tréninkových plánů jí pomáhá budovat silnější a zdravější já a pořádá semináře a aktivní pobyty.

instruktorka Sára Kubecová

SÁRA
KUBECOVÁ

 • Jógu jsem si skutečně zamilovala, naučila mě usměrnit mou nekonečnou energii.
 • Opravdu umí zklidnit tělo, srovnat myšlenky a při praktikování se soustředíte pouze na sebe.
 • Vnímám jógu jako ucelený systém, díky kterému, se propojuje krása těla a pohybu ve spojení s vnitřním světem a meditací.
 • Své znalosti o cvičení jógy jsem si rozšířila v Indii, na Srí Lance a na Bali a každodenní praxí.


Specializace Sárky

Mé lekce jsou charakteristické dynamickými prvky a velkou energií. Z terapeutické praxe jsem si přinesla hravost a touhu zapojit do hodin co nejvíce smyslů. Ráda pracuji s živou hudbou. Dbám na osobní přístup a lekce upravuji podle individuálních potřeb. Věnuji se hlavně Vinyase flow, na které mě baví její variabilita. Poslední roky zkoumám  také krásu královské jógy Ashtangy.

Mojí druhou profilací je tradiční Hatha jóga, ve které se více věnuji dechovým cvičením – pranayamně a meditaci. Tyto lekce jsou klidnější, zaměřeny na delší setrvání v pozicích a uvolnění tenze jak psychické (uvolnění mentálních bloků pomocí meditace, naladění se na pozitivní vlny, motivace) tak fyzické (uvolnění svalů, zatuhlostí a bolestí zad i celého pohybového aparátu). 

 • Propojení pohybu a duševního zdraví. Dívám se na jógu nejen jako na nástroj zklidnění těla, ale také jako na léčebný prostředek pro naši duši.
 • Srdcovou záležitostí je pak propojení jógy a surfování. Vinyasa flow a Hatha jóga jsou skvělým doplňkem k vodnímu sportu.
Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli