Jóga ve Francii

Schedule
Tour Map
Reviews

Jóga ve Francii

Základní informace

cena zájezdu: ubytování od 580 Kč za noc
instruktoři: Veronika Ševčíková, místní instruktoři
doprava: vlastní doprava
země: Francie
surfové vybavení: k zapůjčení
ubytování: plážové bungalovy pro 4 – 5 osob
pojištění: není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity: výlety po okolí, surfování, opalování, longboarding, kompenzační cvičení

Dostupné termíny

Co na vás čeká

Máme tu třetí ročník jógových a surfových pobytů pro rodiny s dětmi, a to přímo na břehu francouzského oceánu, kousek od městečka Hossegor. Přijet můžete i bez dětí, popřípadě s babičkou na hlídání. Během pobytu můžete surfovat, cvičit jógu nebo relaxovat u bazénu. Přihlaste se co nejdříve a využijte možnosti levných letenek společností Volotea, která nabízí přímé páteční lety Praha – Bordeaux.


PROGRAM POBYTU

Týdenní pobyt JÓGA VE FRANCII je určen především rodičům, kteří si chtějí zacvičit jógu pod vedením česky mluvící lektorky, vyzkoušet si surfování a odpočinout ve chvílích, kdy se o děti postarají česky mluvící animátoři. Výběrem jednotlivých programů si pobyt můžete sestavit přesně na míru svým představám. Nabízíme program jóga, program surf a program hlídání dětí. Ať už děti máte nebo ne, uveďte vybrané programy do poznámky v přihlášce.


Program jóga

Jógové lekce jsou určeny jak pro pokročilé jógíny, tak pro ty, co nikdy jógu necvičili. Pod vedením jógové lektorky Veroniky Ševčíkové vás budeme motivovat ke cvičení z pohodlí vašeho domova, vysvětlíme vám pořadí pozic, které byste měli dodržovat, a upravíme vaši praxi dle náročnosti každodenního života. V programu jóga je zahrnuto šest lekcí jógy a individuální konzultace s lektorkou.

Instruktorka jógy Veronika Ševčíková cvičí více než 14 let. Jógu studovala v Londýně, na Bali, na Power joga akademii Václava Krejčíka, účastnila se učitelských tréningů s Jarem Pávkem a celé řady workshopů českých i zahraničních instruktorů. Specializuje se především na Vinyása jógu a Ashtanga jógu, kterou učí v jógových studiích, kancelářích velkých firem nebo i individuálně v pohodlí domova. V posledním roce se zamilovala do surfování, do oceánu, a tak i tuto vášeň spojila s jógou.

Pokud se nechcete účastnit celého programu, můžete si zaplatit jednotlivé, otevřené lekce.  


Program surf

Pro rodiče a děti ve věku od sedmi let, které umí plavat, nabízíme surfové lekce, a to na pláži přímo u ubytování. V nabídce program surf je zahrnuto zapůjčení surfu na celý pobyt a čtyři surfové lekce, které jsou podpořeny videocoachingem a přednáškou, a to vždy pod vedením místního instruktora a českého surfového instruktora s licencí ISA, který v případě potřeby pomáhá s překladem, popřípadě vede lekci sám.

Pokud se nechcete účastnit celého programu, můžete si zaplatit jednotlivé lekce.*

*Po zkušenostech z  předchozích let doporučujeme surfové lekce, kvůli velkému zájmu, objednat předem. Nemůžeme zaručit, že na místě dokážeme vyhovět i pozdějším objednávkám.


Program hlídání dětí

V tomto programu nabízíme čtyři hodiny hlídání dětí denně/šest dní v týdnu, a to především v době jógy a surfování. O skupinku dětí se v předem určený čas postará zkušená učitelka z mateřské školy a její kolegové. Pro děti jsou připraveny tématické hry, dětská jóga a pohybové aktivity. V areálu ubytování je dětské hřiště, pískoviště a brouzdaliště. Do programu se mohou zapojit děti starší dvou let.

U tohoto programu není možné zaplatit jednotlivé dny. 


UBYTOVÁNÍ

Bydlení je zajištěno hned u pláže Les Estagnots, kousek od městečka Hossegor. Vaši rodinu ubytujeme v útulných bungalovech kousek od pláže. V bungalovech jsou dvě ložnice. Jedna s maželskou postelí v patře a druhá ložnice pro tři osoby s palandou a single postelí. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň a samostatná koupelna. V případě potřeby připravíme dětskou sedačku, vaničku nebo ohrádku. Děti i rodiče ocení bazén s brouzdalištěm, který je, stejně jako tenis a ping pong, součástí areálu. V blízkosti si můžete zapůjčit kola na projížďky po okolí.


Doprava

Účastníci kempu si dopravu zařizují sami. Cesta trvá cca 17 hodin autem, a proto doporučujeme leteckou dopravu. Nejbližší letiště je 60 km vzdálený Biarritz. Levné letenky se dají sehnat na trase Praha – Bordeaux se společností Volotea. Z obou letišť zajišťujeme letištní transfer. S výběrem letenek vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat na crew@surf-trip.cz.


Ceny ubytování a programů

Cena za bungalov s kuchyní a koupelnou pro 4 – 5 lidí: 22.000 Kč/týden

Cena bungalovu zahrnuje i tyto služby:

  • pobytovou taxu
  • doprovodný program, surfovou přednášku a videocoaching
  • dopravu do obchodu a surfových outletů
  • BBQ, popřípadě jinou společnou večeři
  • využívání zázemí a skladu pro surfové vybavení

Program SURF: 4.250 Kč/osoba

Program JÓGA: 2.000 Kč/osoba

Program HLÍDÁNÍ DĚTÍ: 1.500 Kč/dítě

Individuální výuka surfingu: 800 Kč/osoba/1,5 hodiny lekce + cena za zapůjčení vybavení

Zapůjčení surfu: 350 Kč/den

Extra lekce jógy: 300 Kč/osoba

Transfer z/na letiště Biarritz: 600 Kč/jedna cesta/celé auto

Transfer z/na letiště Bordeaux: 1.900 Kč/jedna cesta/celé auto

Zapůjčení neoprenů: 30 EUR/týden

Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí